odborný referent/vrchní referent v Oddělení kontrolním II, Odbor kontrolní, Úředníci v oblasti daní

Trabajo de Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros en República Checa (Královéhradecký kraj)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros.
Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění.

Descripción de la oferta de trabajo:
Služba zahrnuje zejména: - provádění postupů při správě daní daňového řádu, a to místního šetření, daňové kontroly, postupu k odstranění pochybností apod., - provádění vyhledávací činnosti podle daňového řádu, - vyřizování žádostí, zpracování stanovisek a rozhodnutí - preference: ekonomické či právní vzdělání s orientací v daňových a účetních předpisech, včetně daňového řádu. Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 19. července 2017, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního úřadu Finanční úřad pro Královéhradecký kraj, Horova 17, 500 02 Hradec Králové nebo osobně podané na podatelnu služebního úřadu na výše uvedené adrese. Žádost lze podat rovněž v elektronické podobě s uznávaným elektronickým podpisem na elektronickou adresu služebního úřadu podatelna2700Reemplazar por una arrobafs.mfcr.cz nebo prostřednictvím veřejné datové sítě do datové schránky ID datové schránky služebního úřadu: fj8ny4i. Obálka, resp. datová zpráva, obsahující žádost včetně požadovaných listin (příloh) musí být označena slovy: „Neotvírat“ a slovy „Výběrové řízení na služební místo odborný/vrchní referent v Oddělení kontrolním II, Sekce ÚP v Trutnově Finančního úřadu pro Královéhradecký kraj, SM: 270657“. , Dovolená navíc - 25 dní dovolené celkem, Jiné výhody - pružná pracovní doba, možnost dalšího vzdělávání, stravenky

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 320 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/07/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 19280.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Ver las 56 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de servicios estadísticos, financieros y de seguros ofertadas.