ODBORNÝ/Á REFERENT/-KA PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ, Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti

Oferta de empleo en Královéhradecký kraj (República Checa) de Secretarios jurídicos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios jurídicos.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní administrativní pracovníci a asistenti : Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti.

Descripción de la oferta de trabajo:
ODBORNÝ/Á REFERENT/-KA PRÁVNÍHO ODDĚLENÍ - Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup od 2.5.2017, jednosměnný provoz, místo výkonu práce: Hradec Králové - Náplň práce: příprava a tvorba firemních smluvních dokumentů (smlouvy o dílo, kupní smlouvy, nájemní smlouvy, věcná břemena atd.), kompletní agenda subdodavatelských smluv (příprava smluv, připomínkování, kompletace, zajištění podpisů, evidence smluv apod.), konzultace s externí právní kanceláří, příprava podkladů a dokumentů pro jednatele společnosti a následné zajištění jejich podpisů (dopisy obchodním partnerům, apod.), tvorba předávacích protokolů o předání a převzetí díla, běžná administrativa spojená s chodem právního oddělení - Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s právním zaměřením, právní minimum, všeobecný právní přehled, základní znalost platných právních předpisů (občanský zákoník, zákoník práce apod.), praxe minimálně 2 roky na obdobné pozici, schopnost samostatného řešení problémů, organizační a komunikační schopnosti, aktivní přístup, loajalita a pečlivost, časová flexibilita, dobrá uživatelská znalost práce na PC (MS Office), řidičský průkaz skupiny B podmínkou, aktivní řidič - V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: pourovadanielaReemplazar por una arrobaferi-hk.cz. Zaměstnavatel akceptuje pouze životopisy s průvodním dopisem.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 262 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 01/05/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 26000.0 CZK mínimo y 30000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Daniela Pourová

Empresa: FERI, s.r.o..

Contacto: Ing. Daniela Pourová

Email: pourovadanielaReemplazar por una arrobaferi-hk.cz

Ver las 109 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios jurídicos ofertadas.