OBCHODNĚ-TECHNICKÝ ZÁSTUPCE pro ČR (jednoúčelové stroje a ultrazvukové svařování), Obchodní zástupci

Oferta de trabajo en Liberecký kraj (República Checa) de Representantes comerciales

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Obchodní zástupci.

Descripción de la oferta de trabajo:
Náplň práce - péče o stávající zákazníky společnosti - vyhledávání nových zákazníků - propagace společnosti - cestování za zákazníky - obchodní činnost - uzavírání obchodních případů Požadujeme: - SŠ, VŠ vzdělání technického směru - zkušenosti s obchodní činností - znalost AJ (nebo NJ) na komunikační úrovni výhodou - ŘP skupiny "B" - znalost práce na PC - Windows, Office - samostatnost a aktivitu, ochotu učit se novým věcem - komunikativnost, dobré vystupování, týmovost a tah na branku - nástup možný ihned Nabízíme: - atraktivní pracovní místo u prosperující společnosti - trvalý pracovní poměr - velmi dobrý a přátelský pracovní tým - nadstandardní ohodnocení dle zkušeností a praxe, s dalším růstem po zapracování - prostor pro vlastní kreativitu a seberealizaci - volnou pracovní dobu + home office - služební automobil, notebook a mobilní telefon - možnost využití služebního automobilu i pro soukromé účely - stravenky, profesní vzdělávání apod. - možnost velmi zajímavého profesního a osobního růstu - nástup možný ihned, dle dohody s vybranými kandidáty Mzda: od 30.000 Kč hrubého dle praxe a zkušeností.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 190 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 30000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Libor Strejček

Empresa: Ultratech s.r.o..

Contacto: Libor Strejček

Email: infoReemplazar por una arrobaultratech.cz

Teléfono: +420 608 173 427.

Ver las 1,827 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Representantes comerciales ofertadas.