Vacantes en República Checa (Olomoucký kraj) de Agentes de seguros

Obchodní Poradce/poradkyně Na Pobočce - šternberk, Odborní Pojišťovací Poradci

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de seguros.
Techničtí a odborní pracovníci : Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví, obchodní zástupci, nákupčí a obchodní makléři : Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracoviště: Radniční č.p. 85/8, Šternberk. Česká pojišťovna hledá, pro svou dceřinou společnost ČP Distribuce, vhodného kandidáta/kandidátku na pozici OBCHODNÍ PORADCE NA POBOČCE ŠTENBERK. Obchodní poradce: - pomáhá klientům dle jejich aktuálních potřeb - nabízí a prodává produkty a služby v celé její šíři - navrhuje řešení na míru klientovi - zpracovává agendu spojenou s obchodní činností - je příkladem profesionality a nadstandardu v obsluze klientů Očekáváme: - min. SŠ vzdělání s maturitou - čistý trestní rejstřík - zkušenost v oblasti obchodu (tu vítáme, ale netrváme na ni) - zájem o oblast pojišťovnictví - uživatelskou znalost nástrojů MS Office - vynikající komunikační dovednosti Nabízíme: - zázemí stabilní a silné společnosti - rozmanitou práci v zaměstnaneckém poměru - komplexní zaškolení, další vzdělávání a rozvoj - perspektivu kariérního růstu - možnost přímo ovlivnit výši svého výdělku - bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 2 dny zdravotního volna, stravenky, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty ČP a partnerů...) Kontakt je možný POUZE mailem.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 273 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 18000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Hana Fialová

Empresa: ČP Distribuce s.r.o..

Contacto: Ing. Hana Fialová

Email: cpkarieraolomoucReemplazar por una arrobaceskapojistovna.cz

Ver las 209 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes comerciales y corredores : Agentes de seguros ofertadas.