Nyomdaipari munkás (nyomdai elszedő, ragasztó). Nyugat-Dunantul

Demanda en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Impresores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Kézműipari és nyomdaipari foglalkozások : Nyomdaipari foglalkozások : Nyomdászok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) WHC Személyzeti Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Nyomdaipari munkás munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: három vagy négy műszak, a hét öt munkanapján, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.12 - , állásegyeztetés helye és módja: személyesen, telefonon, e-mailben: 92/550-061 illetve whc.zalaegerszegReemplazar por una arrobawhc.hu, személyesen, telefonon, e-mailben: 92/550-061 illetve whc.zalaegerszegReemplazar por una arrobawhc.hu. További információ:3 műszakos munkarend. Nyomdaipari tapasztalat előny, de nem feltétel. Béren kívüli juttatás: - cafeteria - műszakpótlék - bejárás támogatása Jelentkezni lehet személyesen, telefonon, e-mailben: 92/550-061 illetve whc.zalaegerszegReemplazar por una arrobawhc.hu

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1042 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 11/06/2017.

Nº de vacantes: 6.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: WHC Személyzeti Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 8900 Zalaegerszeg, Ady E. utca 2.

Contacto: Gángó Renáta

Email: whc.zalaegerszegReemplazar por una arrobawhc.hu

Teléfono: (92) 550-061.

Ver las 75 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores ofertadas.