Nyomdász, nyomdaipari gépmester. Del-Alfold. Hungría

Trabajar de Impresores en Hungría (Del-Alfold)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Kézműipari és nyomdaipari foglalkozások : Nyomdaipari foglalkozások : Nyomdászok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Progresszív Nyomda Nyomdaipari Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Nyomdász, nyomdaipari gépmester munkatársat keres békéscsabai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: két műszak: de.-du., foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: A foglalkoztató nyomdász, nyomdaipari gépmesterek jelentkezését várja. Jelentkezni telefonos időpont egyeztetéssel lehet Kovácsné Tyirják Katalinnál a 70/5223084 számon hétköznap munkaidőben. . A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nyomdai szövegrögzítő, ;További információ:A foglalkoztató nyomdász, nyomdaipari gépmester, ofszet gépmesterek jelentkezését várja. Jelentkezni telefonos időpont egyeztetéssel lehet Kovácsné Tyirják Katalinnál a 70/5223084 számon hétköznap munkaidőben.

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1134 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 11/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 200000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Progresszív Nyomda Nyomdaipari Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 5600 Békéscsaba, Erkel utca 2.

Contacto: Kovácsné Tyirják Katalin

Teléfono: (70) 5223084.

Ver las 79 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Artesanos y operarios de las artes gráficas : Oficiales y operarios de las artes gráficas : Impresores ofertadas.