Búsqueda de Otros profesores de idiomas en Nyugat-Dunantul (Hungría)

Nyelvtanár (iskolarendszeren Kívül) (német Nyelvtanár)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Otros profesores de idiomas.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Oktatási foglalkozások : Egyéb oktatási foglalkozások : Egyéb nyelvtanárok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) VERSO Nyelviskola Bt. Nyelvtanár (iskolarendszeren kívül) munkatársat keres soproni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: rugalmas, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.06 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonon vagy emailen, Jelentkezni a 06-30/45-13-798-as telefonszámon vagy a versoReemplazar por una arrobaverso.hu e-mail címen lehet.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Német nyelvtanár, ;Speciális munkakörülmények:Rugalmas munkaidőbeosztás., Speciális követelmények:Elvárás: nyelvtanári diploma., További információ:Verso Nyelviskola német nyelvtanár munkatársat keres rugalmas munkaidőbeosztással. Elvárás: nyelvtanári diploma. Jelentkezni a 06-30/45-13-798-as telefonszámon vagy a versoReemplazar por una arrobaverso.hu e-mail címen lehet.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 05/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: VERSO Nyelviskola Bt..

Dirección: 9400 Sopron, Frankenburg utca 2/D. 1. 2..

Contacto: Juranits Anita

Teléfono: (30) 451-3798.

Ver las 49 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Otros profesionales de la enseñanza : Otros profesores de idiomas ofertadas.