NATAKAR V KTC ROGLA - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Trabajos de Camareros de mesas en Eslovenia (Savinjska)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Natakarji/natakarice ipd : Natakarji/natakarice.

Descripción de la oferta de trabajo:
NATAKAR, Določen čas, 2 meseca, polni delovni čas, 40 ur, PREDSTAVITEV PONUDBE, POSPEŠEVANJE PRODAJE, STREŽBA JEDI IN PIJAČ TER VKLJUČEVANJE V VSE FAZE DELOVNEGA PROCESA, IZVAJANJE KOLIČINSKEGA IN KAKOVOSTNEGA PREVZEMA IN SKLADIŠČENJA (ŽIVIL, PIJAČ IN DRUGEGA MATERIALA), IZDELOVANJE DELOVNIH NALOGOV S SPREMLJANJEM IN EVIDENTIRANJEM DNEVNE REALIZACIJE TER ZAGOTAVLJANJE NAROČANJA ŽIVIL IN PIJAČ, IZVAJANJE BLAGAJNIŠKEGA POSLOVANJA, IZVAJANJE HACCP SISTEMA TER DOBRE PROIZVODNE IN HIGIENSKE PRAKSE (GMP), IZVAJANJE INVENTURNIH POPISOV ŽIVIL, PIJAČ, OSNOVNIH SREDSTEV, DROBNEGA INVENTARJA IN POTROŠNEGA MATERIALA, SPREMLJANJE RAZVOJA STROKE, PRENOS ZNANJA TER UVAJANJE NOVOSTI NA SVOJEM DELOVNEM PODROČJU, , gibljiv/nestalen urnik

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 07/06/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: UNIOR KOVAŠKA INDUSTRIJA D.D..

Dirección: Kovaška cesta 10 , 3214 ZREČE.

Ver las 1,346 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Camareros : Camareros de mesas ofertadas.