Oferta de trabajo en Pohja-Eesti (Estonia) de Maestros preescolares

Naerusuu Lastehoiu Rõõmsameelne Kasvataja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares.
Tippspetsialistid : Pedagoogikaspetsialistid : Algklasside ja lasteaiaõpetajad : Lasteaiaõpetajad.

Descripción de la oferta de trabajo:
oled rõõmsameelne, abivalmis, korrektne ja kohusetundlik; Sul on soov töötada väikelastega ning Sul on kehtiv tervisetõend; kasuks tuleb läbitud toiduhügieeni koolitus. Kui Sul puudub pedagoogiline haridus või vastav kvalifikatsioon, kuid Sul on kogemus töötamisega väikelastega ja kõik muud eeldused lapsehoidja-kasvataja tööd teha, siis kandideeri ikka! Sobivusel saame kokku ja arutame võimalusi!pakume tööd toredale kasvatajale, kellele meeldib tegeleda väikelastega vanuses 1,5-2,5 aastat ning toiduvalmistamine ja laste eest hoolitsemine pole Sulle võõrad tegevused; tööaeg orienteeruvalt 35-40 tundi nädalas; võimalus töötada ka ainult juuni-juuli-august (puhkuste asendus), kuid eelistame pikaajalist töösuhetkaasaegseid tööruume vaikses elamupiirkonnas suure hooviga majas Kakumäel; vahvat sõbralikku kollektiivi; toitlustust, tasuta parkimistSul on võimalus tulla tööle ühistranspordiga, buss nr 21, 21A ja 41 ja 41B, 41A Lesta tee või Kakumäe tee. Info meie tegevustest: www.naerusuu.ee

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 913 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Lenguas exigidas: estonio: (notable) .

Salario: mínimo 800.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kristiina Maajärv, infoReemplazar por una arrobanaerusuu.ee

Empresa: Smart Step OÜ.

Dirección: Mirta tn 32, Haabersti linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Kristiina Maajärv

Email: infoReemplazar por una arrobanaerusuu.ee

Ver las 640 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la enseñanza : Maestros de enseñanza primaria y maestros preescolares : Maestros preescolares ofertadas.