Oferta en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Técnicos agropecuarios

Növényvédelmi Technikus (növényvédelmi Technikus/permetezo Mester)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos y profesionales de nivel medio en ciencias biológicas y afines : Técnicos agropecuarios.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Élettani tudományok technikusai és hasonló foglalkozások : Mezőgazdasági technikusok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SynTech Research Hungary Kutató, Fejlesztő, Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Növényvédelmi technikus munkatársat keres zalaegerszegi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.04.24 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a gizsanyiReemplazar por una arrobasyntechresearch.com email címen, illetve telefonon a 30/956-9829-es telefonszámon.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Nem ismert, ;Juttatások:Védőfelszerelés, Cafeteria, Speciális munkakörülmények:Veszélyes vegyszerek használata, További információ:Előny: "zöld könyv" (növényvédőszer forgalmazására, vásárlására és felhasználására jogosító engedély. Feladat: -Kísérleti jellegű növénypermetezés. -Adatok rögzítése. A munka természetéből adódóan elsősorban férfiak jelentkezését várja a munkáltató.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 23/04/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 195000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SynTech Research Hungary Kutató, Fejlesztő, Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9700 Szombathely, Török Ignác utca 30..

Contacto: Lőrinczné Izsányi Gizella

Email: gizsanyiReemplazar por una arrobasyntechresearch.com

Teléfono: ().

Ver las 11 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos y profesionales de nivel medio en ciencias biológicas y afines : Técnicos agropecuarios ofertadas.