Nástrojaři - obsluha CNC soustruhu, Nástrojaři

Empleos de Herramentistas en Karlovarský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: Průmyslový park 13, 350 02 Cheb. Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Pracovní doba: pracovní týden tvoří 5 po sobě jdoucích pracovních dní (začátek v neděli ve 22:00 h v případě noční směny a konec v pátek ve 22:00 h v případě odpolední směny); směny jsou v délce trvání 8 h (včetně 0,5 h pauzy na oddych); směny se střídají po týdnu (1x týden noční směny, 1x týden odpolední směny, 1x týden ranní směny). Náplň práce: do úseku nástrojárny hledáme pracovníka/ci se zkušeností s obsluhou CNC-soustruhu; náplní práce je výroba, opravy a úpravy nástrojů (zápustek) pro kovárenskou výrobu. Požadujeme: zkušenosti s obsluhou CNC soustruhu, ochota učit se, spolehlivost, výhodou je znalost prostředí "Sinumerik 840D". Nabízíme: perspektivní zaměstnání, možnost profesního růstu, zázemí stabilní společnosti, 2 dny dovolené navíc, dobré mzdové ohodnocení vysoko nad průměrem regionu, výkonnostní prémie, příspěvek na podnikové stravování. Kontakt pro zájemce: v případě zájmu prosím zašlete profesní životopis e-mailem či poštou na adresu společnosti, přijímáme pouze písemné nabídky., Dovolená navíc - 2 dny dovolené navíc, Zvláštní prémie - výkonnostní prémie

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Karlovarský kraj.

Ver 98 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 12/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: 20000.0 CZK mínimo y 23000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Kontakt

Empresa: HF-Czechforge s.r.o..

Contacto: Kontakt

Email: infoReemplazar por una arrobahammerwerk.cz

Ver las 457 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.