Trabajos en República Checa (Kraj Vysočina) de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Mzdová účetní, účetní Všeobecní

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.
Úředníci : Úředníci pro zpracování číselných údajů a v logistice : Úředníci pro zpracování číselných údajů : Úředníci v oblasti účetnictví.

Descripción de la oferta de trabajo:
Kompletní zpracování a vedení mzdové agendy (cca 200 zaměstnanců v 5 firmách) Zpracování ročního zúčtování daní Komunikace s institucemi státní správy, spolupráce při kontrolách Správa exekucí a insolvencí zaměstnanců Zodpovědnost za správnost vstupních a výstupních dat jednotlivých zaměstnanců Poskytování poradenství zaměstnancům společnosti ve mzdové oblasti Zpracování pravidelných reportů a statistik Zaměstnanecké výhody, benefity zvýhodněné ceny na firemní produkty -  v okruhu stavebnictví, ubytování pracovní smlouva na dobu neurčitou Požadavky na zaměstnance Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním středoškolské s maturitou Řidičský průkaz B Osobnostní předpoklady a dovednosti min. SŠ vzdělání praxe s výpočtem mezd ve výrobním podniku minimálně  2 roky znalost legislativy související se mzdovou a personální problematikou komunikační a organizační schopnosti analytické uvažování bezúhonnost dobrá znalost práce na PC (MS Excel) Místo výkonu práce : účtárna  PF GROUP a.s.  ve Velká Bíteši – sídlíme  v areálu  společnosti TOPSET s.r.o. Informace o náboru Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu romana.bozkovaReemplazar por una arrobatopset.cz.  Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Kraj Vysočina.

Ver 278 ofertas de trabajo en "Kraj Vysočina" (República Checa).

Fecha de inicio: 17/04/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 21000.0 CZK mínimo y 22000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Romana Božková

Empresa: PF GROUP, a.s..

Contacto: Romana Božková

Email: romana.bozkovaReemplazar por una arrobatopset.cz

Ver las 587 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.