Trabajo en Kozep-Dunantul (Hungría) de Empleados del servicio de personal

Munkaügyi ügyintéző

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados del servicio de personal.
Irodai foglalkozások : Egyéb irodai kisegítő foglalkozások : Egyéb irodai kisegítő foglalkozások : Személyzeti nyilvántartási foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) CTRL - Könyvelőiroda és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Munkaügyi ügyintéző munkatársat keres táti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.05.31 - , állásegyeztetés helye és módja: Önéletrajzokat az infoReemplazar por una arrobagkonyveles.hu címre várnak, érdeklődni a 06/30-859-07-97. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Munkaügyi kapcsolattartó;Társadalombiztosítási ügyintéző;Humán controlling ügyintéző,

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: CTRL - Könyvelőiroda és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 2534 Tát, Bécsi út 35.

Contacto: Vasvári Irén

Email: infoReemplazar por una arrobagkonyveles.hu

Teléfono: ().

Ver las 143 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Otro personal de apoyo administrativo : Empleados del servicio de personal ofertadas.