MLADI RAZISKOVALEC - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Vacante en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Ingenieros de minas, metalúrgicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros de minas, metalúrgicos y afines.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) : Inženirji/inženirke rudarstva, metalurgije ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
INŽENIRJI RUDARSTVA, METALURGIJE IPD., Določen čas, 48 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, IZKAZANA SPOSOBNOST ZA SAMOSTOJNO RAZISKOVALNO DELO, ŠTUDIJSKE OBVEZNOSTI, urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - zahtevno, delo z bazami podatkov - zahtevno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, slovenski jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Kandidat za mladega raziskovalca mora izpolnjevati naslednje pogoje: - ima najmanj univerzitetno izobrazbo ustrezne smeri, doseženo po študijskem programu, sprejetem v Republiki Sloveniji pred 11. jun. Kandidat mora izpolnjevati vse pogoje. Podrobne informacije bomo objavili tudi na naši spletni strani: www.imt.si, dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 841 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: Inštitut za kovinske materiale in tehnologije.

Dirección: Lepi pot 11 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: GODEC MATJAŽ

Email: matjaz.godecReemplazar por una arrobaimt.si

Teléfono: 01 47 01 900.

Ver las 12 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros de minas, metalúrgicos y afines ofertadas.