Contrato de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería en Hungría (Del-Alfold)

Minőségi Ellenőr (minőségellenőr)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Fizika- és mérnöktudományok technikusai : Máshová nem sorolható természettudományi és műszaki technikusok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) SMK Hungary Elektronikai Berendezés Gyártó és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság Minőségi ellenőr munkatársat keres békéscsabai munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.01 - , állásegyeztetés helye és módja: önéletrajzzal az evaszucsReemplazar por una arrobasmk.co.jp email címre. Juttatások:Étkezési utalvány (havonta, jelenlétért 3 havonta), Speciális követelmények:MEO-s tapasztalat/QC ecxperience, Ms Acces és Ms Excel alapismeretek, Mérőeszközök ismerete/Basic knowlege for measuring tool, jó látás (mikroszkóp kezelés)

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1096 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 19/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 150000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: SMK Hungary Elektronikai Berendezés Gyártó és Kereskedelmi Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 5600 Békéscsaba, Almáskerti Ipari Park _ 1.

Contacto: Varga Mihály

Email: vargamReemplazar por una arrobasmk.co.jp

Teléfono: (00) 00.

Ver las 356 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.