Vacante de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Minőségi Ellenőr (minőségellenőr (ruhaipari Végzettséggel))

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Fizika- és mérnöktudományok technikusai : Máshová nem sorolható természettudományi és műszaki technikusok.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) STYL FASHION Ruhaipari Korlátolt Felelősségű Társaság Minőségi ellenőr munkatársat keres szombathelyi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.16 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni lehet telefonon a 94-311-064/163-as melléken vagy e-mailben az allasReemplazar por una arrobastyl.hu címen., Jelentkezni lehet telefonon a 94-311-064/163-as melléken vagy e-mailben az allasReemplazar por una arrobastyl.hu címen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Ruhaipari technikus (a szakirány megjelölésével), ;Speciális követelmények:Ruhaipari végzettség és érettségi szükséges., További információ:Ruhaipari végzettség és érettségi feltétele az állás betöltésének. Munkarend: 1 műszak. Jelentkezni lehet telefonon a 94-311-064/163-as melléken vagy e-mailben az allasReemplazar por una arrobastyl.hu címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: STYL FASHION Ruhaipari Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 9700 Szombathely, Puskás Tivadar utca 5..

Contacto: .

Email: allasReemplazar por una arrobastyl.hu

Teléfono: (94) 311-064/163.

Ver las 373 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.