Minőségbiztosítási mérnök. Kozep-Magyarorszag

Trabajo de Ingenieros en Hungría (Kozep-Magyarorszag)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Mérnökök (kivéve a villamosmérnököket) : Máshová nem sorolható mérnökök.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Plastweld Kft Minőségbiztosítási mérnök munkatársat keres veresegyházi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonos jelentkezést kérnek 06-28/387-761. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Minőségellenőr, ;További információ:Mindenképpen szakképzettet, vagy nagy gyakorlattal rendelkezőt keresnek.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 547 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Plastweld Kft.

Dirección: 2112 Veresegyház, Lévai köz 1.

Contacto: Badics Gergely

Email: plastweldReemplazar por una arrobakarsai.hu

Teléfono: (28) 387-761.

Ver las 238 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.