Mezőgazdasági gépészmérnök (vagy élelmiszeripari gépészmérnök)

Contratación en Hungría (Kozep-Dunantul) de Ingenieros mecánicos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Mérnökök (kivéve a villamosmérnököket) : Gépészmérnökök.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) AGROMILK KFT. Mezőgazdasági gépészmérnök munkatársat keres székesfehérvári munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.15 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál telefonon vagy e-mailben., Jelentkezni telefonon: 22/501-876 vagy e-mailben önéletrajzzal: agromilkReemplazar por una arrobaagromilk.hu. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Mezőgazdasági gépészmérnök;Élelmiszeripari gépészmérnök, ;Speciális követelmények:Mezőgazdasági- vagy élelmiszeripari gépészmérnök.

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 190000.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: AGROMILK KFT..

Dirección: 8000 Székesfehérvár, Tasnádi utca 48..

Contacto: Boródi Gábor

Email: agromilkReemplazar por una arrobaagromilk.hu

Teléfono: (22) 501-876.

Ver las 410 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.