Mentőápoló (Mentőápoló). Nyugat-Dunantul. Hungría

Vacantes de Profesionales de enfermería en Hungría (Nyugat-Dunantul)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Egészségügyi foglalkozások : Ápolók és szülészeti asszisztensek : Ápolók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) ORSZÁGOS MENTŐSZOLGÁLAT Mentőápoló munkatársat keres soproni munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: 12/24 órás, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.06 - , állásegyeztetés helye és módja: Telefonon vagy emailen, Jelentkezni lehet a 06-20/964-10-02-es telefonszámon vagy a bujtas.jozsefReemplazar por una arrobamentok.hu e-mail címen.. Juttatások:KJT szerint, Speciális munkakörülmények:Munkarend: 12 óra., Speciális követelmények:A munkakör betöltéséhez érettségi, erkölcsi bizonyítvány, számítástechnikai ismeretek, általános irodai szoftverek alkalmazása szükséges. Előny a mentőápolói képesítés., További információ:Országos Mentőszolgálat soproni mentőállomására mentőápolókat keres. A munkakör betöltéséhez érettségi, erkölcsi bizonyítvány, számítástechnikai ismeretek, általános irodai szoftverek alkalmazása szükséges. Előny a mentőápolói képesítés. Munkarend: 12 óra. Nehéz fizikai munka (betegek mobilizációja), pszichikai megterhelés. Jelentkezni lehet a 06-20/964-10-02-es telefonszámon vagy a bujtas.jozsefReemplazar por una arrobamentok.hu e-mail címen.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 05/06/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: ORSZÁGOS MENTŐSZOLGÁLAT.

Dirección: 9400 Sopron, Győri út 15..

Contacto: Károlyi Éva

Teléfono: (96) 510-.

Ver las 1,367 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.