Menedżer ds. analizy wyników inwestycyjnych. Małopolskie

Demanda de Directores financieros en Polonia (Małopolskie)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores financieros.
Kierownicy : Kierownicy do spraw zarządzania i handlu : Kierownicy do spraw obsługi biznesu i zarządzania : Kierownicy do spraw finansowych.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Utrzymanie zrozumienia przepisów SLA i odpowiednich wskaźników KPI w celu zapewnienia świadczenia usług najwyższej jakości; Działanie jako punkt eskalacji; Zdolność do podjęcia taktycznej i strategicznej perspektywy odnośnie zagadnień i zrozumienie wpływu produkcji i dystrybucji na różne zespoły w STT, klientów itd.; Szkolenie i wielofunkcyjna współpraca i praca w zespole; Prowadzenie rozwiązań problemów; gdy jest to możliwe bezpośrednio a w razie potrzeby włączanie ekspertów funkcjonalnych; Odpowiedzialny za harmonogramowanie, równoważenie obciążeń pracą oraz przegląd / nadzór nad pracami wykonanymi przez członków zespołu; Aktywnie poszukuje sposobów na usprawnienie procesów kontrolnych i podniesienie jakości (np. przez wgląd w objętość i trendy u źródeł, zachowuje odpowiednią segregację zadań itp.); wymaga również silnych umiejętności interpersonalnych; Ścisłe przestrzeganie standardów dot. firm, działów i klientów; Zbieranie danych do włączania do raportowania danych i analizy trendów w zarządzaniu zespołem; Rozwijanie, angażowanie i utrzymywanie wiodącej siły roboczej w branży za pomocą narzędzi GHR i innych zasobów. Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: ekonomiczne - konieczne - języki obce: angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne - inne zawody: Pozostali kierownicy do spraw finansowych, staż: 15 lat - konieczne - pozostałe: poziom wykształcenia: Wyższe, kierunek wykształcenia: Ekonomiczne, doświadczenie zawodowe: min. 15 lat na podobnych stanowiskach, w środowisku międzynarodowym, doświadczenie i wiedza dot. prowadzenia rygorystycznej i logicznej analizy w odpowiednim czasie, demonstrując wiedzę na temat koncepcji finansowych i najlepszych praktyk; Umiejętność działania zgodne z zasadą Doskonalenia ryzyka i modelem zachowania etycznego oraz podejmowania decyzji w ramach zasady Way Ahead; Dogłębne zrozumienie przepisów SLA i odpowiednich wskaźników KPI w celu zapewnienia świadczenia usług najwyższej jakości; Doskonałe umiejętności interpersonalne i ko

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Małopolskie.

Ver 397 ofertas de trabajo en "Małopolskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 23333.33 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Michał Piekarczyk, tel.: 00000000

Ver las 162 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de administración y servicios : Directores financieros ofertadas.