Marketing- és pr-ügyintéző. Del-Alfold. Hungría

Contratación en Del-Alfold (Hungría) de Profesionales de la publicidad y la comercialización

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.
Felsőfokú képzettséget igénylő foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Értékesítési, marketing- és PR-foglalkozások : Reklám- és marketingfoglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) AXEL PROFESSIONAL SOFTWARES KFT. Marketing- és pr-ügyintéző munkatársat keres kecskeméti munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.15 - , állásegyeztetés helye és módja: job.marketingReemplazar por una arrobaanswerminer.com címen.. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Marketing- és reklámügyintéző;Marketing- és reklámmenedzser, ;További információ:Feladatok: - Online és offline marketing kampányok és promóciók megvalósításában való aktív részvétel - Social media csatornák kezelése, posztok szerkesztése, hirdetések kezelése, elemzések készítése - Hírlevelek szerkesztése és kiküldése - Kapcsolattartás nemzetközi és hazai partnerekkel, bloggerekkel - A cég képviselete meetingeken, konferenciákon - Cégünk által szervezett szakmai továbbképzéseken, konferenciákon, konzultációkon, workshop-okon való aktív részvétel Amit kínálunk: - Izgalmas marketing tevékenységben való részvételt - Szakmai továbbképzéseket és konferenciákat - Legmodernebb technológiákkal felszerelt környezetben való munkavégzést (ergonomikus székek, klíma, modern munkaeszközök, flipchart, kivetítő, saját asztal) - Inspiráló szakmai légkör, brainstorming-ok - Mindenhez közel lévő, belvárosi erkélyes irodát - Fiatal, dinamikus csapatot - Véleményedre nyitott vezetőséget - Napi 8 órás bejelentett munkaviszonyt - Versenyképes fizetést Elvárások: - Szakirányú tapasztalat - Legalább középfokú angol nyelvtudás - Office termékek felhasználói szintű ismerete - Social médiában való jártasság - Adwords, Analitycs, Mailchimp ismerete - Képszerkesztő szoftverek (pl. Photoshop, Canva, Piktochart Jelentkezz, ha: - Motivált vagy, és folyamatos igényed van a tanulásra és a személyes fejlődésre - Vonzanak a kreatív feladatok, de lelkiismeretesen végzed az adminisztrációt is - Otthon érzed magad a social media felületeken

País del trabajo: Hungría.

Región: Dél-Alföld.

Ver 1083 ofertas de trabajo en "Del-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 30/05/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 200000.0 HUF mínimo y 350000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: AXEL PROFESSIONAL SOFTWARES KFT..

Dirección: 6000 Kecskemét, Dobó István körút 13 3 11.

Contacto: Nagy Alexandra

Ver las 400 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.