Demanda de Operadores de autoelevadoras en República Checa (Pardubický kraj)

Manipulační Pracovník/pracovnice Logistiky, Skladníci, Obsluha Manipulačních Vozíků

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras.
Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Obsluha pojízdných zařízení : Obsluha vysokozdvižných vozíků.

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce Staré Čivice. Co budete mít u nás na starosti? • Příjem materiálu a jeho doplňování na výrobní linky. • Chystání expedic a další práce související s logistikou. • Práci dle FIFO neboli metody naskladňování a vyskladňování. • Dodržovaní 5S. Co to je? Základní pravidlo s důrazem na předepsané standardy a pořádku na pracovišti. Vzdělání: Odborná škola s výučním listem Další znalosti:VZV – výhodou (pokud nemáte, rádi Vás naučíme) Pracovní zkušenosti: Nemusíte mít, rádi si Vás zaškolíme Nástup: Oceníme, když budete moci nastoupit co nejdříve. Pracovní doba: 3-směnný provoz, 8 hod pracovní doba. Neváhejte a zašlete nám svůj strukturovaný životopis v českém a anglickém jazyce. Pečlivě čteme každý životopis a všem odpovídáme, zda jsme pro ně u nás našli zajímavou pozici. Napište nám.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 200 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 14/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 15000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
HR oddělení

Empresa: JTEKT Automotive Czech Pardubice s.r.o..

Contacto: HR oddělení

Email: personalniReemplazar por una arrobajtekt-pa.com

Teléfono: +420 466 741 305/314.

Ver las 658 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de autoelevadoras ofertadas.