Manažer/ka prodeje - Evropa a Střední východ, Řídící pracovníci v oblasti obchodu

Trabajos de Directores de ventas y comercialización en Olomoucký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización.
Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci ve veřejné správě a v komerční sféře : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje, marketingu, výzkumu, vývoje, reklamy a styku s veřejností : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracoviště: Dalimilova č.p. 285/54, Olomouc - Chomoutov. Stručná charakteristika pozice: - kontakt se zahraničními klienty - vytváření nabídek a řešení poptávek podle potřeb klientů - specifikace obchodních případů - akvizice nových klientů - vedení dokumentace k reklamaci Požadavky: - min. SŠ vzdělání obchodního / ekonomického / technického směru - znalost anglického jazyka podmínkou, znalost dalších jazyků výhodou - praxe v oboru výhodou - znalost práce na PC (MS Office), znalost některého ERP systému výhodou - samostatnost, kreativní a technické myšlení, komunikační schopnosti, analytické schopnosti Společnost nabízí: - zázemí stabilní společnosti s tradicí - platové ohodnocení od 25 tis. CZK (v závislosti na praxi) - bonusový program, firemní benefity - samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace - možnost dalšího vzdělávání a kariérního růstu v rámci firmy - práci v jedinečném oboru a mezinárodním týmu - možnost zajímavých služebních cest Životopisy zasílejte POUZE na e-mail: hrReemplazar por una arrobaabovalve.com, do předmětu prosím uvádějte název pracovní pozice., Jiné výhody - bonusový program, firemní benefity

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 273 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 25000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Jen písemně

Empresa: ABO valve, s.r.o..

Contacto: Jen písemně

Email: hrReemplazar por una arrobaabovalve.com

Ver las 730 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización ofertadas.