Demanda de Delineantes y dibujantes técnicos en Hungría (Eszak-Magyarorszag)

Műszaki Rajzoló

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Delineantes y dibujantes técnicos.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Természettudományi és műszaki foglalkozások : Fizika- és mérnöktudományok technikusai : Műszaki rajzolók.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) INDUSCO-HUNGARY Kivágógép Gyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság Műszaki rajzoló munkatársat keres gyöngyösi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.23 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 3200 Gyöngyös, Kőkút utca 8, Telefonos egyeztetés után személyesen:30/986-9058. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Műszaki rajzoló (a szakirány megjelölésével), ;Speciális követelmények:Munkaidő: 6-14 óráig, Műszaki szakközépiskola, nyevvizsga előny, jogosítvány, számítógépes ismeret(AUTOCAD)

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Magyarország.

Ver 424 ofertas de trabajo en "Eszak-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: INDUSCO-HUNGARY Kivágógép Gyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 3200 Gyöngyös, Kőkút utca 8.

Contacto: Eichinger Tibor

Email: kaevReemplazar por una arrobakaev.hu

Teléfono: (30) 986-9058.

Ver las 297 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Delineantes y dibujantes técnicos ofertadas.