Contratación en Nyugat-Dunantul (Hungría) de Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico

Műanyagtermék-gyártó Gép Kezelője (gépkezelő)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico.
Gépkezelők, összeszerelők és járművezetők : Helyhez kötött berendezések és gépek kezelői : Gumi-, műanyag és papírterméket gyártó gépek kezelői : Műanyag terméket gyártó gépek kezelői.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) GRABOPLAST Padlógyártó Zártkörűen Működő Részvénytársaság Műanyagtermék-gyártó gép kezelője munkatársat keres győri munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: munkaidőkeret, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.14 - , állásegyeztetés helye és módja: Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével a palyazatReemplazar por una arrobagraboplast.hu e-mail címen lehet., vagy az önéletrajz személyes benyújtásával a Graboplast Padlógyártó Zrt, portáján (9023 Győr, Fehérvári út 16/B.). Juttatások:8000 Ft/hó béren kívüli juttatás, Speciális munkakörülmények:a vegyipari technológiával gyártott műpadló termékek előállítására alkalmas gépek kezelése, További információ:A Graboplast Padlógyártó Zrt. győri gyárába keres 2 fő gépkezelőt. Feladat: a vegyipari technológiával gyártott műpadló termékek előállítására alkalmas gépek kezelése. Elvárás: szakmunkás képzettség és / vagy érettségi. Munkarend: 3 műszakos munkarend, éves munkaidőkerettel. Juttatások: 8000 forint/hó béren kívüli juttatás. Jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével a palyazatReemplazar por una arrobagraboplast.hu e-mail címen lehet., vagy az önéletrajz személyes benyújtásával a Graboplast Padlógyártó Zrt. portáján (9023 Győr, Fehérvári út 16/B.).

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1042 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 13/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 2 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: GRABOPLAST Padlógyártó Zártkörűen Működő Részvénytársaság.

Dirección: 9023 Győr, Fehérvári utca 16/B b..

Contacto: Kissné Tompa Teodóra

Email: palyazatReemplazar por una arrobagraboplast.hu

Teléfono: ().

Ver las 125 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de máquinas para fabricar productos de caucho, de papel y de material plástico : Operadores de máquinas para fabricar productos de material plástico ofertadas.