młodszy specjalista ds. księgowości. Slaskie. Polonia

Contratación en Polonia (Slaskie) de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos.
Pracownicy biurowi : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych i ewidencji materiałów : Pracownicy do spraw finansowo-statystycznych : Pracownicy rachunkowości i księgowości.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: - księgowanie dokumentów według dekretu, - obsługa korespondencji papierowej i elektronicznej - administrowanie dokumentów księgowych w formie papierowej i elektronicznej, - sporządzanie zestawień według dokumentów Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - umiejętności: dyspozycyjność - konieczne; odpowiedzialność - konieczne; Obsługa komputera ( POWER POINT) - konieczne; biegła umiejętność obsługi MS Office - konieczne; umiejętność redagowania pism - konieczne; bardzo dobra znajomość obsługi komputera, Word Excel, Internet - konieczne; prawo jazdy kategorii B - pożądane; obsługa programu Płatnik - pożądane; Znajomość j. angielskiego w stopniu podstawowym - pożądane - pozostałe: oferta dotyczy osób do 30 roku życia - bardzo dobra obsługa internetu - konieczne, - umiejętniość redagowania pism urzędowych i biznesowych - konieczne, - ukończone kursy lub doświadczenie w pracy w księgowości lub kadrach i płacach - pożądane, - język angielski biznesowy - podstawowa znajomość - pożądane - preferowany kierunek ekonomiczny lub administracyjny Sposób aplikowania: - kontakt przez Powiatowy Urząd Pracy Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej Sobieskiego 12 Dąbrowa Górnicza 41300 - wymagane dokumenty: cv + skierowanie - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Śląskie.

Ver 554 ofertas de trabajo en "Slaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 2000.0 PLN mínimo y 2000.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al consejero local.

Cómo solicitar el puesto:
Powiatowy Urząd Pracy Dąbrowa Górnicza, tel.: 32 262 37 39

Ver las 373 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.