Trabajos de Vendedores en Louna-Eesti (Estonia)

Müüja-klienditeenindaja Väliüritustel

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores.
Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad.

Descripción de la oferta de trabajo:
inimene peab olema: täpne, aus, kohusetundlik, tundma kella ja kalendrit; tervislike eluviisidega, ei tohi suitsetada ega alkoholi tarbida; vabalt suhtleja, kiire õppija (suutma müüdavad tooted endale ruttu selgeks teha ja seda infot klientidele edasi anda); tulemustele orienteeritud ja tekkivates probleemides lahendusi leidev; positiivse ellusuhtumisega ja elurõõmus inimenetuleb sõita koos kaubaga laadale vms väliüritusele, panna telk püsti, kaup välja, tegeleda müügiga, pärast päeva lõpus kaup ja telk kokku ja tuua lattu tagasi. Töö on paaris, sisaldab kuni 10 kg kastide tõstmist ja seetõttu on soovitav, et üks kahest oleks meesterahvas. Ühel on vajalik ka autojuhi lubade olemasolu. Väliüritused ja laadad toimuvad üle Eesti. Algus- ja lõpp-punktid on Tartus.liikuvat ja suhtlemisrohket tööd, minimaalset püsitasu + tulemustasu müügi pealt + soodustused.koostöö sobivuse korral valitakse suvistest brigaadidest välja need, kellega jätkatakse ka sügis/talvel, kui väliüritusi on vähem. Toodete kohta lisainfo saadaval www.armastusest.ee. Üritused toimuvad valdavalt nädalavahetustel.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 664 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) ,estonio: (notable) ,ruso: (bueno) .

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kadi Kõllamõts, kadiReemplazar por una arrobaarmastusest.ee, +37251973306

Empresa: Armastusest Inspireerituna OÜ.

Dirección: Tartu maakond.

Contacto: Kadi Kõllamõts

Email: kadiReemplazar por una arrobaarmastusest.ee

Teléfono: +37251973306.

Ver las 384 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores ofertadas.