Búsqueda en Estonia (Louna-Eesti) de Otros vendedores

Müügikonsultant Valgas

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores.
Teenindus- ja müügitöötajad : Müüjad : Muud müügiga tegelevad teenindajad.

Descripción de la oferta de trabajo:
oled hea kuulaja; sinus peitub võistleja hing, sinult ootame pealehakkamist, positiivset suhtumist, kohusetundlikkust, tahet areneda ja õppida. Oluline on soov ja nutikus müüa. Kasuks tuleb vene keele oskus suhtlustasandil.peamine ülesanne on müüa eraisikutele telefoni teel erinevaid Eestis tuntud tooteid ja teenuseid; klientide meeldiv ja professionaalne nõustaminetõhusaid müügi- ja tootekoolitusi, paindlikku töögraafikut ja sobilikku töökoormust. Võimalikud nii päevased kui õhtused tööajad. Töötasu makstakse vastavalt müügitulemustele.võimalik ka osaline tööaeg, töö sobib ka liikumispuudega inimestele

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Lõuna-Eesti.

Ver 664 ofertas de trabajo en "Louna-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 12/06/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (sobresaliente) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Triinu Sirol, triinu.sirolReemplazar por una arrobakontaktikeskus.ee, 5622 5347

Empresa: OÜ Kontaktikeskus.

Dirección: Vabaduse tn 14, Valga linn, Valga maakond.

Contacto: Triinu Sirol

Email: triinu.sirolReemplazar por una arrobakontaktikeskus.ee

Teléfono: 5622 5347.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Otros vendedores ofertadas.