müügijuht. Pohja-Eesti. Estonia

Vacantes de Directores de ventas y comercialización en Pohja-Eesti (Estonia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización.
Juhid : Haldus- ja ärijuhid : Müügi- ja turundusjuhid ning arendusjuhid : Müügi- ja turundusjuhid.

Descripción de la oferta de trabajo:
eelnev edukas müügitöö ja projektijuhtimiskogemus (B2B); tulemustele orienteeritus; juriidiliste isikutega suhtlemise ja kirjavahetuse pidamise oskus; eelnev edukas kliendikaasamise kogemus; hea pingetaluvus, positiivne ellusuhtumine ja oskus meeskonnatööks; soovituslik vene kodakondsus müügitöö korraldus tööandja projektide raames ning sellega seotud dokumendihaldus; firmasisene koostöö vastavate töötajatega ja juhtkonnaga; partnersuhete loomine ja säilitamine; vajadusel komandeeringutes viibimine: Venemaa ja teised SRÜ riigid meeldivat töökeskkonda ja töökaid kolleege; kaasaegseid töövahendeid; huvitavat tööd; stabiilset töötasu vastavalt panusele kogemus logistikavaldkonnas tuleb kasuks

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 925 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Lenguas exigidas: inglés: (bueno) ,ruso: (notable) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Inna Käi, fasttrainReemplazar por una arrobafasttrain.ee

Empresa: Osaühing Fast Train.

Dirección: Osmussaare tn 8, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Inna Käi

Email: fasttrainReemplazar por una arrobafasttrain.ee

Ver las 683 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización ofertadas.