müügiesindaja. Pohja-Eesti. Estonia

Ofertas de empleo de Directores de ventas y comercialización en Pohja-Eesti (Estonia)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización.
Juhid : Haldus- ja ärijuhid : Müügi- ja turundusjuhid ning arendusjuhid : Müügi- ja turundusjuhid.

Descripción de la oferta de trabajo:
Otsime aktiivset ja teotahtelist inimest, kellele meeldib suhelda erinevate inimestega ning kelle jaoks eitav vastus ei riku päeva. Ideaalne kandidaat on kokku puutunud eelnevalt müügitööga.Cutis Medical töötajad tegelevad mitte müügiga, vaid meie müügiorganisatsiooni toetamisega – siin hoitakse silma peal toodete liikumisel laost müügiesindajani, korraldatakse reklaami- ja motivatsioonikampaaniaid, peetakse arvet klientide arvelduste üle, klienditeenindus vastab müügiesindajate kõnedele ja küsimustele.
Häid töötingimusi; Head tulemuspalka vastavalt töö resultaadile; Sõbralikku kollektiivi; Vaheldusrikast ja huvitavat tööd, arenemisvõimalusi; iseseisvust; koolitust; paindlikku töögraafikut; piiramatut tööaega; tasuta tööalast väljaõpet; uusi väljakutseid.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 926 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 12/08/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Salario: mínimo 800.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Karina Vinštein, karina.vinsteinReemplazar por una arrobacutismedical.com, 53737542

Empresa: Beauty Professional OÜ.

Dirección: Tartu mnt 52-7, Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Karina Vinštein

Email: karina.vinsteinReemplazar por una arrobacutismedical.com

Teléfono: 53737542.

Ver las 689 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización ofertadas.