Mérlegképes könyvelő. Kozep-Dunantul. Hungría

Vacante en Kozep-Dunantul (Hungría) de Tenedores de libros

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros.
Technikusok és hasonló foglalkozások : Üzleti és igazgatási foglalkozások : Pénzügyi és matematikai foglalkozások : Számviteli foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Body Fashion (Magyarország) Ruházati Termelő Kft. Mérlegképes könyvelő munkatársat keres dunaújvárosi munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.19 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál:, E-mail: hrReemplazar por una arrobabodyfashion.hu; Telefon: 25/514-107 vagy 25/517-103. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Mérlegképes könyvelő (a szak megjelölésével), ;Juttatások:Munkába járás támogatása, Speciális követelmények:Felhasználói szintű MS Office

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Dunántúl.

Ver 583 ofertas de trabajo en "Kozep-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 18/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Body Fashion (Magyarország) Ruházati Termelő Kft..

Dirección: 2400 Dunaújváros, Neumann János út 1.sz..

Contacto: Tamásné Hinkel Mária

Email: maria.hinkel-tamasneReemplazar por una arrobabodyfashion.hu

Teléfono: (25) 514-107.

Ver las 711 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Profesionales de nivel medio en finanzas y matemáticas : Tenedores de libros ofertadas.