LOGISTIK, Řídící pracovníci v oblasti logistiky

Contratación de Directores de empresas de abastecimiento, distribución en Ústecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de empresas de abastecimiento, distribución y afines.
Zákonodárci, vedoucí a řídící pracovníci : Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti výroby, informačních technologií, vzdělávání a v příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě, těžbě, stavebnictví, dopravě a příbuzných oborech : Vedoucí a řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech.

Descripción de la oferta de trabajo:
LOGISTIK NÁPLŇ PRÁCE: - zpracování zákaznických objednávek - plánování zakázek do výroby, spolupráce při tvorbě plánu výroby - zajištění objednávek materiálu a polotovarů v optimálním množství a termínu - odbavování zásilek včetně zajištění dopravy - spolupráce se sklady v rámci skladových operací - optimalizace skladových zásob, logistických procesů a nákladů - spolupráce s oddělením kvality při zpracování zákaznických a dodavatelských reklamací - fakturace na základě vystavených kupních smluv a vystavených dodacích listů - vedení obalových kont - spolupráce při zpracování podkladů pro cenové kalkulace po stránce logistiky PRACOVNÍ POŽADAVKY - střední odborné vzdělání s maturitou - praxe na pozici logistik - počítačová způsobilost - anglický jazyk slovem i písmem - organizační schopnosti - komunikativnost, MS Office, časová flexibilita, organizační schopnosti V případě Vašeho zájmu zasílejte své životopisy na adresu: michaela.kubikovaReemplazar por una arrobasapril.cz Do předmětu uvádějte:Logistik, osobně na adrese Nádražní 557, Litvínov

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Ústecký kraj.

Ver 239 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 14/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 17000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Ing. Veronika Lorenzová

Empresa: SAPRIL People s.r.o..

Contacto: Ing. Veronika Lorenzová

Email: veronika.lorenzovaReemplazar por una arrobasapril.cz

Ver las 205 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores y gerentes de producción y operaciones : Directores de industrias manufactureras, de minería, construcción y distribución : Directores de empresas de abastecimiento, distribución y afines ofertadas.