lennundusjulgestustöötaja (brutopalk alates 840 eurot)

Trabajo en Pohja-Eesti (Estonia) de Personal de los servicios de protección

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección.
Teenindus- ja müügitöötajad : Kaitseteenindajad : Kaitseteenindajad.

Descripción de la oferta de trabajo:
oled vähemalt 19-aastane ja kohtulikult karistamata; räägid eesti keelt emakeelena või omad vähemalt B-2 keeletaseme tunnistust; omad Eesti kodakondsustlennundusjulgestuse töötajad teostavad lennueelset julgestuskontrolli ning seisavad lennujaama turvalisuse ja kaitse eestausaid töösuhteid (õigeaegseid palgamakseid, vastavalt seadusele ületundide ja riigipühadel töötamise tasustamist jne); erialaseid koolitusi ja tööks vajalikku väljaõpet; paindlikku ja osalise tööajaga töötamise võimalust; transporti öisel ajal objektile ja koju; karjäärivõimalusi liikumaks kõrgemale ametikohale ja leidmaks uusi väljakutseid; sportimisvõimalusi läbi G4S Spordiklubi; mitmekesist tööd rahvusvahelises keskkonnas ja ühisüritusi; vajadusel majutust meie ühiselamusselleks, et Teile lähemalt lennujaama tööst rääkida, olete oodatud G4S Värbamiskeskusesse Tallinnas, Paldiski maantee 80. Kui soovite nõudmisi enne tulekut täpsustada, helistage 6511 787. Oleme avatud E-R 9.00-17.00. Kaasa võtta pass või ID-kaart ja keskharidust tõendav dokument. Isikutel, kellele laieneb keeleoskuse nõue, võtta kaasa ka eesti keele oskust tõendav tunnistus (B2). Peatse kohtumiseni!

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 943 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Värbamisspetsialist, personalReemplazar por una arrobaee.g4s.com, 6511787

Empresa: AS G4S Eesti.

Dirección: Lennujaama tee 12, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Värbamisspetsialist

Email: personalReemplazar por una arrobaee.g4s.com

Teléfono: 6511787.

Ver las 54 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección ofertadas.