Lean manažer/ka, Specialisté v oblasti řízení rizik

Empleo en República Checa (Pardubický kraj) de Especialistas en políticas de administración

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.
Specialisté : Specialisté v obchodní sféře a veřejné správě : Specialisté v oblasti strategie a personálního řízení : Specialisté v oblasti strategie.

Descripción de la oferta de trabajo:
Pracovní náplň: Plánování a realizace procesů zlepšování, vedení projektů s cílem zajistit neustálé zlepšování napříč celou společností· Organizovat a vést interní školení zaměřená na využití metodiky LEAN, poskytovat metodickou podporu vedoucím pracovníkům při zefektivňování procesů s využitím nástrojů a postupů metodiky LEAN, samostatně analyzovat vybrané procesy, navrhovat a organizovat zavedení opatření ke snížení nákladové náročnosti, resp. ke zvýšení produktivity. Požadavky: VŠ technického nebo ekonomického zaměření, případně SŠ a min. 5 let praxe, prokazatelná praxe z výrobní společnosti, znalost metod štíhlé výroby: Lean, Kaizen, Kanban apod., dovednost prosadit a realizovat změnu, schopnost vyřešit problém včetně odhalení počátku problému, AJ na pokročilé úrovni, MS Office velmi dobře. Znalost norem řady ISO 9000, ISO TS 16949, VDA, QS 9000. Komunikativnost, organizační schopnosti, prezentační dovednosti, flexibilita. Další informace: pracovní smlouva na dobu určitou, po roce s možností změny na smlouvu neurčitou. Nástupní plat podle dosavadní praxe. Možnost dalšího profesního růstu a vzdělávání v oboru.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Pardubický kraj.

Ver 190 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 30000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Marcela Píšová

Empresa: FOREZ s.r.o..

Contacto: Marcela Píšová

Email: personalniReemplazar por una arrobaforez.cz

Teléfono: +420 465 352 211,775 752 763.

Ver las 416 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.