Ofertas de empleo de Peones de explotaciones de cultivos mixtos y ganaderos en LATVIJA (Letonia)

Lauksaimniecibas /fermas Stradnieks

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de explotaciones de cultivos mixtos y ganaderos.
Vienkāršās profesijas : Lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības strādnieki : Lauksaimniecības, mežsaimniecības un zivsaimniecības strādnieki : Jauktu lauksaimniecības kultūru un lopkopības fermu strādnieki.

Descripción de la oferta de trabajo:

Prasibas kandidatiem:

1. Pamatizglitiba un pamatiemanas; 2. Zinašanas dzivnieku barošanas, fermas apkopšanas un citu lauksaimniecibas paligdarbu joma;3. Speja un pieredze lietot vienkaršus darbarikus; rakt zemi, iekraut, izkraut un ardit meslus, laistit, ravet un meslot laukus; novakt auglus un darzenus; barot dzivniekus, tirit fermas un kuti; kopt mežmalas; uzturet kartiba lauku setu, iekraut un izkraut dažadus materialus, veic citus paligdarbus; jazina darba izpi

Fecha de inicio: 17/06/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Empresa: Bovine, SIA.

Dirección: Vecumnieku nov., Vecumnieku pag., Aizkalni.

Ver las 59 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones agropecuarios, pesqueros y forestales : Peones de explotaciones de cultivos mixtos y ganaderos ofertadas.