laotöötaja. Pohja-Eesti. Estonia

Empleo en Estonia (Pohja-Eesti) de Personal de apoyo administrativo

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo.
Ametnikud.

Descripción de la oferta de trabajo:
pakume tööd laotöötajale. Töö jaguneb erinevate ülesannete vahel. Kaubaautode maha- ja peale laadimine teisaldustehnika (tõstuk, elektriteisaldaja, kahvelkäru, jms) abil. Kaupade arvele võtmine, riiulisse paigutamine. Kaupade väljastuseelne ettevalmistus, komplekteerimine ja pakkimine. Töö on keskmise füüsilise koormusega. Sobib suurepäraselt inimesele, kellele meeldib töö mõnusas kollektiivis ning samal ajal soovib hoida omaette, teha tööd ning saada igapäevaselt tagasisidet tehtud töödest ja nende mahust. TVC laohotell on 100% paberivaba ning kõik tööprotsessid on juhitud digitaalselt. See loob keskkonna, kus töötaja iga oma liigutusega keskendub lisandväärtuse loomisele ning selle läbi on töö tegemine motiveeriv ja tulemuslik. Töö toimub vahetustes (sh ka nädalavahetustel) ning seetõttu sobib suurepäraselt neile, kes soovivad teha tööd osalise tööajaga. Töö nädalavahetustel on tasustatud kõrgema tariifiga ning toimub ühel nädalavahetusel keskmiselt iga nelja-viie nädala tagantpakume stabiilset ja tänapäevast töökeskkonda. Soovi korral töö paindliku ning osalise tööajaga graafiku ja tunnitasu aluselsuure eelise loob varasem kogemus laotöö vallas ja/ või tõste- ning teisaldustehnika kasutamise kogemus/ pädevus

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 943 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 30/07/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: estonio: (bueno) .

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Jüri Vau, workReemplazar por una arrobatvc.ee, +3725285848

Empresa: TVC OÜ.

Dirección: Punane tn 42, Lasnamäe linnaosa, Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Jüri Vau

Email: workReemplazar por una arrobatvc.ee

Teléfono: +3725285848.

Ver las 290 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo ofertadas.