Lakatos (karosszérialakatos). Kozep-Magyarorszag. Hungría

Ofertas de Herramentistas en Kozep-Magyarorszag (Hungría)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.
Szakképzettséget igénylő ipari foglalkozások : Fém-, gépipari és hasonló foglalkozások : Kovácsok, szerszámkészítők és hasonló foglalkozások : Szerszámkészítők és hasonló foglalkozásúak.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) IKARUS Egyedi Autóbusz Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság Lakatos munkatársat keres budapest 16. ker.i munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: állandó délelőtti műszak, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.07.14 - , állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 1165 Budapest 16. ker., ÚJSZÁSZ utca 45. 7-14 óráig, Személyesen: a portán Szántó Mariannát kell keresni. A munkáltató által elfogadható szakképzettségek:Karosszérialakatos, ;Juttatások:alapbér-magasabb összegű munkábajárás támogatása, Speciális követelmények:karosszérialakatos, lakatos_hegesztésben szerzett tapasztalat előny

País del trabajo: Hungría.

Región: Közép-Magyarország.

Ver 545 ofertas de trabajo en "Kozep-Magyarorszag" (Hungría).

Fecha de inicio: 13/07/2017.

Nº de vacantes: 10.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Salario: 268000.0 HUF mínimo y 349000.0 HUF máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: IKARUS Egyedi Autóbusz Gyártó Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 1165 Budapest 16. ker., ÚJSZÁSZ utca 45.

Contacto: Glasz Georgina

Teléfono: (30) 358-9950.

Ver las 462 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.