KUHAR - M/Ž. Jugovzhodna Slovenija. Eslovenia

Ofertas de Cocineros en Eslovenia (Jugovzhodna Slovenija)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Kuharji/kuharice : Kuharji/kuharice.

Descripción de la oferta de trabajo:
KUHAR, poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 3 mesece, polni delovni čas, 40 ur, SVOJE DELO OPRAVLJA V MENZI OZ. RESTAVRACIJI KZ METLIKA, V METLIKI. DNEVNO KUHA OBROKE PO PROGRAMU – TEDENSKEM JEDILNIKU (MALICE) IN POSEBNE OBROKE PO NAVODILIH NADREJENIH IZDAJA HRANO ZA DELAVCE ZADRUGE, OZIROMA DRUGE NAROČNIKE, V KOLIKOR IMAJO S KZ METLIKA TAK DOGOVOR OZ. POGODBO OB ORGANIZIRANIH PRIREDITVAH SKRBI ZA PRIPRAVO PROSTOROV IN POGRINJKOV DNEVNO SKRBI ZA UREJENOST IN ČISTOČO KUHINJSKEGA BLOKA TER ZA USTREZEN SANITARNI REŽIM VSAK DAN ČISTI IN VZDRŽUJE KUHINJSKO OPREMO, NAPRAVE, DELOVNE POVRŠINE IN DRUG KUHINJSKI INVENTAR REDNO PREGLEDUJE DELOVANJE KUHINJSKE OPREME, SKRBI ZA ČISTOČO KUHINJSKEGA PERILA IN SVOJE DELOVNE OBLEKE PRIPRAVLJA IN ČISTI ŽIVILA ZA PRIPRAVO OBROKOV POMAGA SPREJEMATI IN SHRANJEVATI ŽIVILA IN DRUG MATERIAL, PO POTREBI DELO NA BLAGAJNI., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, Zaželene so delovne izkušnje na delovnem mestu kuharja., dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Jugovzhodna Slovenija.

Ver 146 ofertas de trabajo en "Jugovzhodna Slovenija" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: KMETIJSKA ZADRUGA METLIKA Z.O.O..

Dirección: Cesta XV. brigade 2 , 8330 METLIKA.

Contacto: PAPIĆ DARJA

Teléfono: 07 363 70 38.

Ver las 1,402 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.