Ofertas en Eslovenia (Spodnjeposavska) de Cocineros

Kuhar - M/ž

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za osebne storitve : Kuharji/kuharice : Kuharji/kuharice.

Descripción de la oferta de trabajo:
KUHARJI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, PODROČJE DELA ZAJEMA: -VSA DELA SAMOSTOJNEGA KUHARJA: -NAROČANJE IN PREVZEMANJE ŽIVIL IN DRUGEGA BLAGA ZA PRIPRAVO HRANE -ČIŠČENJE, PRIPRAVO IN TOPLOTNO OBDELAVO ŽIVIL -RAZDELJEVANJE ŽIVIL IN JEDI NA POSAMEZNE OBROKE, GARNIRANJE IN DEKORIRANJE JEDI -PRIPRAVO IN IZDELAVO HLADNIH IN TOPLIH JEDI TER SLADIC PO DNEVNIH MENIJIH IN JEDILNEM LISTU -POZNAVANJE OZIROMA UPORABO RECEPTOV ZA POSAMEZNE JEDI -POZNAVANJE KOLIČINSKIH NORMATIVOV ZA PORABO ŽIVIL IN ZA POSAMEZNE OBROKE GOTOVIH JEDI TER POZNAVANJE IN UPOŠTEVANJE PREHRAMBNI VREDNOSTI ŽIVIL -SKRB ZA HIGIENO IN ČISTOČO V KUHINJI TER SKRB ZA USTREZNO HRAMBO ŽIVIL -PRIPRAVO PODATKOV ZA DNEVNI OBRAČUN PORABLJENIH ŽIVIL TER O IZDANIH OBROKIH HRANE IN PODATKOV ZA SPROTNI PREGLED ZALOG -SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN SESTAVLJANJU JEDILNIH LISTOV, DNEVNIH MENIJEV TER KALKULACIJ ZA POSAMEZNA JEDILA ALI OBROKE -REDNO SPREMLJANJE STROKOVNIH NOVOSTI IN PREHRAMBNIH SMERNIC OZIROMA TRENDOV SODOBNIH NAČINOV PREHRANJEVANJA IN UPORABO LE-TEH -DRUGA DELA PO NALOGU IN NAVODILIH DELODAJALCA, ŠE ZLASTI PA JE POUDAREK NA: -SKRBI ZA ČISTOČO KUHINJE. , slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje dobro, deljen delovni čas

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Spodnjeposavska.

Ver 93 ofertas de trabajo en "Spodnjeposavska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 01/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: GOSTILNA ŠTIRICA, ANDREJKA HOSTNIK s.p..

Dirección: Cesta krških žrtev 132 A, 8270 KRŠKO.

Contacto: HOSTNIK ANDREJKA

Email: andreja.hostnikReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: 07 3917738.

Ver las 1,477 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.