Trabajo en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Cocineros

Kuchař Studené Kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kuchaři (kromě šéfkuchařů) : Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Descripción de la oferta de trabajo:
Společnost Sodexo s.r.o. je poskytovatelem facility služeb, včetně služeb stravovacích.  V Ostravě provozujeme školní kuchyni v základní škole Generála Píky v ostravských Fifejdách, kde poskytujeme stravovací služby pro žáky a zaměstnance školy, ale také pro okolní instituce, zdravotnické zařízení, firmy a podobně. Do našeho týmu aktuálně rádi přijmeme nové kolegy nebo kolegyně na pozici kuchař/ka pro výrobu studené kuchyně. Náplň práce:  * příprava studených pokrmů dle nastavených norem a jídelního lístku na daný den * výroba salátů, pomazánek nebo obložených baget, chlebíčků, aj. * příprava surovin na další směnu nebo pracovní den Nabízíme:  * práci na hlavní pracovní poměr v nadnárodní stabilní společnosti Sodexo  * měsíční mzdu na účet  * stravování na pracovišti za 20 korun denně  * dovolenou navíc pro odpočinek a relaxaci  * příspěvek na kulturu, sport, zdraví a podobně  * skvělý tým a podpora manažera  Požadujeme:  * chuť a elán naučit se něco nového a získat nové zkušenosti  * praxi na obdobné pozici alespoň 3 roky * zodpovědnost a především samostatnost  * zdravotní průkaz pro práci v potravinářství  Pracovní doba: * pondělí - pátek * ranní směny (dle dohody)

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 369 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 14000.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Jan Przybyla

Empresa: Sodexo s.r.o..

Contacto: Jan Przybyla

Email: jan.przybylaReemplazar por una arrobasodexo.com

Ver las 1,435 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.