Kuchař/ka - pomocná síla do kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

Ofertas en República Checa (Plzeňský kraj) de Cocineros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti osobních služeb : Kuchaři (kromě šéfkuchařů) : Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Descripción de la oferta de trabajo:
Místo výkonu práce: Bálková 2, Tis u Blatna Způsob prvního kontaktu: e-mailem Požadujeme: - nejlépe vyučen v oboru (není podmínkou) - odpovědnost a pečlivost - multikulturní toleranci - smysl pro čistotu a pořádek - schpnost samostatné práce Nabízíme: - práci při přípravě a výdeji stravyv každodenním provozu stravovacího zařízení - plní úkoly na úseku úklidu výrobních i nevýrobních prostorů kuchyně - pracovní úvazek 40 hod./týden dle rozpisu směn (krátký/dlouhý týden) - výhody zaměstnance státní organizace - 5 týdnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna - čerpání FKSP (fond kulturních a sociálních potřeb) - systém školení Termín nástupu - dohodou Informace o naší organizaci můžete získat na www.suz.cz Zájemci můžou zaslat strukturovaný životopis a pár motivačních řádků prostřednictvím e-mailu., Dovolená navíc, Jiné výhody

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 141 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 13000.0 CZK mínimo y 20000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar el puesto:
Robert Vyskočil

Empresa: Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra.

Contacto: Robert Vyskočil

Email: rvyskocilReemplazar por una arrobasuz.cz

Ver las 1,386 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los servicios personales : Cocineros : Cocineros ofertadas.