KOVINOSTRUGAR - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Oferta de trabajo en Eslovenia (Savinjska) de Reguladores y operadores de máquinas herramientas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas.
Poklici za neindustrijski način dela : Kovinarji/kovinarke, strojni mehaniki/strojne mehaničarke ipd : Kovači/kovačice, orodjarji/orodjarke ipd : Strugarji/strugarke ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
STRUGARJI IPD., poskusno delo 1 mesec, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, KANDIDAT IZVAJA STRUŽENJE KOVINSKIH OBDELOVANCEV NA KLASIČNI STRUŽNICI. DODATNO IZVAJA TUDI ROČNA DODELAVNA DELA TER OSTALA DELA PO NAVODILIH NADREJENIH.V ČASU POVEČANEGA OBSEGA DELA PO POTREBI POMAGA PRI IZVEDBI ENOSTAVNEJŠIH PRIPRAVLJALNIH KLJUČAVNIČARSKIH IN VARILSKIH DELIH, ZIDARSKIH IN TESARSKIH DELIH, ŽELEZOKRIVNIŠKIH IN BETONARSKIH DELIH TER POMAGA KROVCEM, STAVBNIM KLEPARJEM IN DRUGIM GRADBENIM DELAVCEM (POMOČ PRI IZVEDBI ENOSTAVNIH IN ZAHTEVNEJŠIH GRADBENIH DELIH PRI NIZKIH IN VISOKIH GRADNJAH, POMOČ PRI ASFALTIRANJU, POLAGANJU RAZLIČNIH BETONSKIH IZDELKOV, VRTANJE, KOPANJE IN ZASIP JAŠKOV, POMOČ PRI VZDRŽEVANJU IN OBNOVI VSEH VRST CEST IN CESTNIH TELES, KOMUNALNIH OBJEKTOV IN NAPRAV TER RAZLIČNIH JAVNIH POVRŠIN). DELA SE IZVAJAJO NA TERENU PO SLOVENIJI IN V TUJINI (BELGIJA, AVSTRIJA, NEMČIJA)., Od kandidata pričakujemo osnovno znanje obdelave kovinskih obdelovancev (brušenje, rezkanje, vrtanje). V primeru pomoči na gradbiščih, kjer se dela izvajajo tudi na višini, mora biti zdravstveno sposoben za to-vrstno delo. Delovno razmerje je možno, po izteku pogodbe o zaposlitvi, podaljšati., gibljiv/nestalen urnik

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 278 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/06/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: BOKONT, storitve in trgovina, d.o.o..

Dirección: Tomšičeva cesta 20 , 3320 VELENJE.

Contacto: MUJČIĆ INDIRA

Email: bokont.dooReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: 041 876 556.

Ver las 900 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Reguladores y operadores de máquinas herramientas ofertadas.