Vacantes de Directores de ventas y comercialización en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Koordinator Za Promocijske Projekte (j017050 - Koordinator Vii/1) Za Določen čas, šifra 147 - M/ž

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización.
Menedžerji : Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke : Menedžerji/menedžerke za trženje, prodajo in razvoj : Menedžerji/menedžerke za trženje in prodajo.

Descripción de la oferta de trabajo:
VODJA MARKETINGA, Določen čas oz. 31.8.2018, polni delovni čas, 40 ur, PRIPRAVA PROMOCIJSKIH NAČRTOV TER NAČRTOVANJE IN IZVAJANJE TRŽENJA PRIREDITEV,– PRIPRAVA INFORMACIJ ZA ANIMACIJO IN DIREKTNO TRŽENJE PROJEKTOV (PRIREDITEV) CD, – VZDRŽEVANJE NASLOVOV IN PODATKOV CILJNIH SKUPIN OBISKOVALCEV TER PRIDOBIVANJE NOVIH, - ORGANIZACIJA NOVINARSKIH KONFERENC TER DRUGIH MANJŠIH DOGODKOV, – UREJANJE IN VZDRŽEVANJE SPLETNIH STRANI CD,– SODELOVANJE Z VODJI PROMOCIJSKIH PROJEKTOV OB PROMOCIJI VEČJIH PROGRAMSKIH SKLOPOV IN FESTIVALOV,– SODELOVANJE Z MEDIJI,– SODELOVANJE PRI ADMINISTRATIVNO-TEHNIČNI PRIPRAVI PRIREDITEV IN TRŽNIH AKCIJ,– IZVAJANJE DRUGIH ORGANIZACIJSKIH IN ADMINISTRATIVNIH NALOG,– DRUGE NALOGE PO NALOGU VODJE SLUŽBE ALI DIREKTORJA POSLOVNEGA SEKTORJA., urejevalniki besedil - zahtevno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje tekoče, govorjenje zelo dobro, pisanje dobro, slovenski jezik razumevanje tekoče, govorjenje tekoče, pisanje tekoče, Kandidati naj si obvezno ogledajo podrobnosti na: "http://www.cd-cc.si/" rubrika RAZPISI

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 840 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 17/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: CANKARJEV DOM, KULTURNI IN KONGRESNI CENTER.

Dirección: PREŠERNOVA CESTA 10, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: KOLENC JANJA

Teléfono: 01 24 17 107.

Ver las 678 ofertas de trabajo de Directores y gerentes : Directores administradores y comerciales : Directores de ventas, comercialización y desarrollo : Directores de ventas y comercialización ofertadas.