Konyhai kisegítő (szobaasszony, takarító). Eszak-Alfold

Demanda en Eszak-Alfold (Hungría) de Ayudantes de cocina

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Konyhai kisegítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) KOPPÁNY KALANDPARK Korlátolt Felelősségű Társaság Konyhai kisegítő munkatársat keres debreceni munkavégzésre munka törvénykönyve szerinti jogviszony keretében határozott időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: kötött nappali munkavégzés, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.16 - 2017.08.13, állásegyeztetés helye és módja: Foglalkoztatónál: 4002 Debrecen, Haláp helyrajzi szám (HRSZ.) 01624/12. További információ:HETI 2 SZABADNAP NEM HÉTVÉGÉN.

País del trabajo: Hungría.

Región: Észak-Alföld.

Ver 522 ofertas de trabajo en "Eszak-Alfold" (Hungría).

Fecha de inicio: 15/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 127500.0 HUF (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Empresa: KOPPÁNY KALANDPARK Korlátolt Felelősségű Társaság.

Dirección: 4002 Debrecen, Haláp helyrajzi szám (HRSZ.) 01624/12.

Contacto: Kovács Pál

Email: koppanyfogadoReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: (70) 945-8175.

Ver las 828 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina ofertadas.