Trabajar en Hungría (Nyugat-Dunantul) de Ayudantes de cocina

Konyhai Kisegítő (konyhai Kisegítő)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina.
Egyszerű foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Képesítést nem igénylő vendéglátó-ipari foglalkozások : Konyhai kisegítők.

Descripción de la oferta de trabajo:
A(z) Győr-Moson-Sopron-Megyei Alpokalja Szociális Központ Konyhai kisegítő munkatársat keres zsirai munkavégzésre közalkalmazotti (kjt.) jogviszony keretében határozatlan időtartamra. A munkáltató által elfogadható iskolai végzettségek: . Munkarend, munkaidő beosztás: vezénylés szerint, foglalkoztatás kezdete, vége: 2017.06.09 - , állásegyeztetés helye és módja: telefonon, Érdeklődni lehet Nagyné Pete Gabriellánál a 06-99/311-361-es, a 06-30/520-01-38-as telefonszámon vagy Hollósi Péternél a 543-200-on.. Juttatások:közalkalmazotti bértábla, juttatások, További információ:Zsirai Otthon takarító munkatársat keres. Érdeklődni lehet Nagyné Pete Gabriellánál a 06-99/311-361-es, a 06-30/520-01-38-as telefonszámon vagy Hollósi Péternél a 543-200-on.

País del trabajo: Hungría.

Región: Nyugat-Dunántúl.

Ver 1098 ofertas de trabajo en "Nyugat-Dunantul" (Hungría).

Fecha de inicio: 08/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Empresa: Győr-Moson-Sopron-Megyei Alpokalja Szociális Központ.

Dirección: 9400 Sopron, Tómalom út 23..

Contacto: Hollósi Péter

Teléfono: (99) 5.

Ver las 859 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de preparación de alimentos : Ayudantes de cocina ofertadas.