KONTROLOR KVALITY ZBOŽÍ - OVO/ZEL - BRNO, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Ofertas de empleo de Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería en República Checa (Jihomoravský kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes.
Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení.

Descripción de la oferta de trabajo:
Hortim-International, spol. s r o. je obchodně - logistická společnost, která se řadí mezi významné importéry a producenty ovoce a zeleniny, zásobující středoevropský trh. Rozšiřujeme působnost našich týmů napříč všemi pobočkami, od roku 1993 jsme si postupně vybudovali silné zázemí, stabilní strukturu, udržujeme si zkušené zaměstnance a neustále posilujeme obchodní význam. Můžeme nabídnout získání znalostí v oblastech obchodní sféry, logistiky, skladování, systémů kvality a skladování. PRACOVNÍ DOBA: režim krátký/dlouhý týden, 12hod směny Střídání směn: Stř+Čtv - 1. týden, Po+Út+Pá až Ne - 2. týden Proč pracovat pro nás? Nabízíme: - práci u úspěšného, prosperujícího a významného zaměstnavatele - dlouhodobou a stabilní práci se smlouvou na dobu neurčitou - odborný profesní rozvoj Nabízíme tuto práci tomu, kdo: - má ideálně praxi nebo znalosti z oblasti zemědělství či potravinářského průmyslu - má dobré komunikační a organizační schopnosti - umí pracovat s PC Co budete dělat? - zajišťovat kontrolu kvality ovoce a zeleniny od příjmu, manipulaci až k expedici - vést příjmovou evidenci, zpracovávat záznamy, reporty PODÍVEJTE SE NA NÁS: www.youtube.com – video „Vítej v týmu“ Zašlete Váš profesní životopis na email: zamestnaniReemplazar por una arrobahortim.cz , Jiné výhody - Cafeteria systém - příspěvek na sport, kulturu, lékárny, relaxaci

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Jihomoravský kraj.

Ver 479 ofertas de trabajo en "Jihomoravský kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 30/06/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: 20000.0 CZK mínimo y 25000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Personální oddělení

Empresa: Hortim-International, spol. s r.o..

Contacto: Personální oddělení

Ver las 373 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.