KONTROLOR KAKOVOSTI - M/Ž. Savinjska. Eslovenia

Oferta de Analistas de gestión y organización en Savinjska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Poslovni in organizacijski analitiki/poslovne in organizacijske analitičarke.

Descripción de la oferta de trabajo:
KONTROLOR ZA KAKOVOST POSLOVANJA, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, VODENJE IN NADZIRANJE PROIZVODNIH IN VARILNIH PROCESOV, IZVAJANJE PROCESNE IN KONČNE IZHODNE KONTROLE KAKOVOSTI POLIZDELKOV IN IZDELKOV, PRAVOČASNO UGOTAVLJANJE ODSTOPANJA KVALITETE, KONTROLNE MERITVE IN PRIPRAVA POROČIL TER IZDELOVANJE KONTOLNIH PLANOV PROIZVODNIH PROCESOV PO MEDNARODNIH STANDARDIH, UVAJANJE IN SPREMLJANJE IZVAJANJA ISO 9001 STANDARDA V DRUŽBO, NADZOR IN SPREMLJAVA STANDARDOV V DRUŽBI, SODELOVANJE Z DRUGIMI SLUŽBAMI I ODDELKI ZNOTRAJ DRUŽBE, urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - osnovno, poznavanje računalniških omrežij - osnovno, poznavanje operacijskih sistemov - osnovno, računalniško oblikovanje - osnovno, angleški jezik razumevanje dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, nemški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje zelo dobro, Komunikacijske in organizacijske sposobnosti ter pogajalske veščine, samostojno izvajanje dela, sposobnost timskega dela, dobra organiziranost in zmožnost opravljanja dela pod velikim pritiskom, samoiniciativnost in odločnost, inovativnost ter zanimanje za nova znanja, natančnost, zanesljivost in odgovornost za kakovostno izvedbo operacij, dopoldan

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 294 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 03/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Carnet de conducir: Turismo de 8 plazas; camión de hasta 3,5 toneladas.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: PIŠEK - VITLI KRPAN proizvodnja kmetijskih in gozdarskih strojev, d.o.o..

Dirección: JAZBINA 9 A, 3240 ŠMARJE PRI JELŠAH.

Contacto: BOŠNIK TINA

Email: infoReemplazar por una arrobavitli-krpan.com

Teléfono: 051640075.

Ver las 235 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización ofertadas.