Empleos en Pohja-Eesti (Estonia) de Técnicos y profesionales

Kontaktilooja-müügimees It-valdkonnas

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio.
Tehnikud ja keskastme spetsialistid.

Descripción de la oferta de trabajo:
ettekujutus sellest, mis on SMM ja SEO, hea suhtlemisoskus, oskus kasutada sotsiaalvõrgustikke vähemalt kasutaja tasemel, aktiivne eluhoiak, õppimisvalmidus, tähtaegadest kinnipidamine, motivatsioon töötada tulemuse nimel.kaasaegne äri ei saa eksisteerida ilma professionaalse turundusliku toeta online ja offline keskkonnas. See on ametikoht inimesele, kellel on inimestega suhtlemise kogemusi ja kellele Internet ei tundu vaenuliku keskkonnana, vaid on kasulik instrument asjast huvitatud auditooriumi kaasamiseks. Sina hakkad töötama meie gruppidega sotsiaalsetes võrgustikes, meie veebilehega, aga ka massimeedia kanalitega, kus ilmuvad meie ekspertide materjalid ja kommentaarid. Ühine meie meeskonnaga, et üheskoos teha uus veebileht informatiivsemaks, suurendada selle külastatavust ja ühtlasi aidata kaas uue veebressursi edasiarendusse! Sinu töökohasusteks on: • Juhendada huvirühmad sotsiaalvõrgustikes (SMM); • Arendada ettevõtte veebilehte gglobal.com; • Otsida huvitavaid, põnevaid teemasid ja lugusid; • Otsida informatsiooni valitud teemadel, uurida kõikvõimalikke andmebaase ja siseallikaid; • Luua teksti- ja multimeediamaterjale; • Toimetada, korregeerida ja kujundada materjale; • Uurida sihtauditooriumi ja selle huvisid; • Analüüsida sihtlehtede ja erinevate müügikanalite effektiivsust; • Töötada suure andmemahuga, leida selle optimiseerumisvõimalusi; • Esitada aruannetes äri- ja turundusnäitajaid.huvitavat tööd noores kiiresti arenevas ettevõttes, võimalust kasvada ettevõttega koos, esmast väljaõpet, juhendamist ja toetamist juhatuse ja kolleegide poolt, võimalust töötada kodukontoris. Töökoht sobib ka piiratud töövõimega inimestele ja ka neile, kes soovib ise oma tööaega reguleerida.

Servicio de empleo de origen: Estonian Unemployment Insurance Fund, Servicios Públicos de Empleo, Estonia.

País del trabajo: Estonia.

Región: Põhja-Eesti.

Ver 943 ofertas de trabajo en "Pohja-Eesti" (Estonia).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 4.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: ruso: (sobresaliente) .

Salario: mínimo 800.0 EUR (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Deniss Tsõro, gglobal.gglobalReemplazar por una arrobagmail.com

Empresa: G GLOBAL BUSINESS PORTAL OÜ.

Dirección: Tallinn, Harju maakond.

Contacto: Deniss Tsõro

Email: gglobal.gglobalReemplazar por una arrobagmail.com

Ver las 353 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio ofertadas.