KONSTRUKTER ORODIJ ZA BRIZGANJE PLASTIKE - M/Ž. Koroska

Oferta de Técnicos en ingeniería mecánica en Eslovenia (Koroska)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok : Tehniki/tehnice za strojništvo ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
TEHNIK ZA STROJNIŠKO KONSTRUKTERSTVO, STROJI IN NAPRAVE, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 24 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, IZDELAVA IDEJNE ZASNOVE IN KONSTRUIRANJE ORODIJ GLEDE NA ZAHTEVE KUPCA, IZDELAVA KONSTRUKCIJSKE DOKUMENTACIJE, MODELIRANJE, USKLAJEVANJE TEHNIČNIH ZAHTEV NAROČNIKOV, IZVAJANJE DRUGIH NALOG IN OPRAVIL NA NIVOJU SVOJE STROKOVNOSTI PO NALOGU NADREJENIH., urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, delo z bazami podatkov - osnovno, programiranje - zahtevno, poznavanje računalniških omrežij - zahtevno, poznavanje operacijskih sistemov - zahtevno, računalniško oblikovanje - zahtevno, angleški jezik razumevanje zadovoljivo, govorjenje zadovoljivo, pisanje zadovoljivo, Samostojno izvajanje dela in sposobnost timskega dela, pripravljenost za nove rešitve, znanje CAD programov (SolidWorks), organizacijske sposobnosti, znanje tujih jezikov (angleščina ali nemščina), izobrazba: srednja, univerzitetna, vsaj 2 leti izkušenj na podobnem delovnem mestu.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Koroška.

Ver 84 ofertas de trabajo en "Koroska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ORODJARSTVO POLOVŠEK, ANTON POLOVŠEK S.P..

Dirección: Dobja vas 247 , 2390 RAVNE NA KOROŠKEM.

Contacto: POLOVŠEK ANTON

Email: infoReemplazar por una arrobapolovsek.si

Teléfono: 02 828 07 00.

Ver las 475 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.