Oferta en Savinjska (Eslovenia) de Ingenieros mecánicos

Konstrukter - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) : Inženirji/inženirke strojništva.

Descripción de la oferta de trabajo:
INŽENIR STROJNIŠTVA, KONSTRUKTER, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, - SAMOSTOJNO OPRAVLJANJE DEL KONSTRUKTERJA NA PODROČJU HLADILNE TEHNIKE -IZDELAVA KONSTRUKCIJSKIH NAČRTOV IN RAZPISNE DOKUMENTACIJE -DEFINIRANJE POTREBNIH MATERIALOV IN POSTOPKOV IZVEDBE -OSTALE NALOGE GLEDE NA POTREBE POSLOVNEGA PROCESA. , urejevalniki besedil - osnovno, delo s preglednicami - osnovno, angleški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje dobro, nemški jezik razumevanje zelo dobro, govorjenje zelo dobro, pisanje dobro, -srednja ali višja izobrazba strojne smeri -znanje angleškega ali nemškega jezika -od 5 do 10 let delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delih -komunikativnost, fleksibilnost, kreativnost, sposobnost opravljanja dela v timu -znanje konstruiranja 3D v računalniškem programu CREO ali AutoCAD.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 283 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 22/06/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Más de 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: KOTA ENERGETSKE NAPRAVE, HLAJENJE, OGREVANJE, TOPLOTNE ČRPALKE D.O.O. PETROVČE.

Dirección: PETROVČE 237, 3301 PETROVČE.

Contacto: . KOTA

Email: kotaReemplazar por una arrobakota.si

Ver las 414 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.